Contact

Είναι χαρά μου να ακούσω από τους αναγνώστες μου, ωστόσο δεν είναι πάντα δυνατό να δοθεί απάντηση σε μεμονωμένα μηνύματα. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Στην Ελλάδα, για τυχόν απορίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε:

Popi Galatoula,
Psichogios
(popi@psichogios.gr)

Εκδόσεις ΨΥΧΟΓΙΟΣ
Λ. Τατοΐου 121,
14452 Μεταμόρφωση Αττικής


Διεθνές Επαφές

UK:

Caitlin Raynor,
Headline Books
(caitlin.raynor@headline.co.uk)

FRANCE:

Sarah Rigaud,
Les Escales
(Sarah.Rigaud@edi8.fr)

NORWAY:

Vigdis Ofte
Vigmostad & Bjørke
(Vigdis.Ofte@vigmostadbjorke.no)

ALL OTHER COUNTRIES:

Peter Straus
Rogers, Coleridge & White
(Peters@rcwlitagency.com)

……………………………………………………………

TV/FILM rights queries

Rob Krait,
Casarotto
(rob@casarotto.co.uk)

…………………………………………………………….

Διεθνές Εκδότες

Albania: Toena

Bosnia: Dobra

Brazil: Intrinseca

Bulgaria: Info Dar

China: Thinkingdom

Croatia: Profil

Czech Republic: Euromedia

Denmark: Bazar

Estonia: Varrak

Finland: Bazar

France: Les Escales: Livre de Poche

Georgia: Palitra

Germany: Diana/Heyne

Greece: Dioptra

Holland: De Boekerij

Hungary: Gabo

Israel: Miskal

Italy: Bompiani

Japan: Misuzu

Korea: Munhak Segae-Sa

Latvia: Zvaigzne

Lithuania: Jotema

Norway: Schibsted : Forlag

Poland: Albatros

Portugal: Porto Editora

Romania: Biblioteca RAO

Russia: Azbooka-Atticus

Serbia: Carobna knjiga

Slovakia: Ikar

Spain: Penguin Random House/De Bolsillo

Spain (Catalan) : Ara Llibres

Sweden: Norstedts

Taiwan: Crown

Turkey: Artemis

προσεχείς εκδηλώσεις

Τουίτερ

«The Island» and Leprosy